Czerwony Krzyż bez tajemnic – podsumowanie konkursu

PODSUMOWANIE
etapu rejonowy Konkursu pn.„Czerwony Krzyż bez tajemnic”
Etap rejonowy konkursu pn.”Czerwony Krzyż bez tajemnic” odbył się w dniu 18 maja 2016 roku Zespole Szkół Ogólnokształcacych i Zawodowych w Bolesławcu przy ul.K.Paryskiej.
Organizatorem był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bolesławcu.
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych na terenie miasta i powiatu bolesławieckiego. Zgłosiło się sześć zespołów trzyosobowych.

Cele Konkursu:
1.Popularyzacja idei czerwonokrzyskich wśród dzieci i młodzieży szkolnej.
2.Poszerzanie wiedzy w zakresie oświaty zdrowotnej młodzieży i pierwszej pomocy.
3. Kształtowanie postaw wrażliwości społecznej, prac wolontariackiej .

Wyniki konkursu:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 przy MZS nr 2 w Bolesławcu .Zespół w składzie :Mateusz Molenda, Mateusz Sudół, Michał Maczyński. Opiekun Pani Agata Zawadzka

II miejsce – Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół im. Unii Europejskiej w Świętoszowie Zespół w składzie – Bąk Karolina, Klimek Milena, Karol Speina . Opiekun Pani Krystyna Kolbusz.

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 W Bolesławcu – zespól w składzie: Julia Słota,.Natialia Gorlach, Magda Bielak . Opiekun zespołu Pani Renata Musiał.

Pozostałe miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu, Szkoła Podstawowa w Osiecznicy, Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu.

Nagrodę ufundował Oddział Rejonowy PCK W Bolesławcu. Zespoły otrzymały dyplomy i podziękowania za udział w konkursie.

Poczęstunek dla uczestników konkursu ufundował Polski Czerwony Krzyż i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu -współorganizatora Konkursu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.